NOVINKY 2023

POZNÁME VÝHERCOV LETENIEK DO VARŠAVY
Pridal: Administrator, 25.09.2023

Prestížny Košický Nočný Beh je úspešne za nami. Deviaty ročník potvrdil obľúbenosť ako u bežcov, tak aj u fanúšikov. Podujatie, ktoré do metropoly východu prinieslo Rádio Košice vždy snúbi šport a zábavu. Okrem krásneho zážitku, dobrého pocitu, hudby pri trati či obdivuhodného výkonu však priniesol aj možnosť zabehnúť si po letenky.

Vďaka partnerovi podujatia letisku Košice boli všetci bežci automaticky zaradení do žrebovania o spiatočné letenky do Varšavy priamo z Košíc. Náhodne vyžrebovaných šťastlivcov sme skontaktovali v éteri Rádia Košice a dnes už poznáme ich mená. Každý z nich získal po dve letenky. Všetkým gratulujeme!FOTOGALÉRIA II: KOŠICKÝ NOČNÝ BEH POBLÁZNIL METROPOLU VÝCHODU
Pridal: Administrator, 09.09.2023


Deviaty ročník prestížneho Košického Nočného Behu absolútne pobláznil metropolu východu. Na trati sa v piatok (8.9.) po troch rokoch stretli profesionálni i rekreační bežci, ostrieľaní maratónci aj zvedavé deti. Všetci mali spoločný cieľ: beh si hlavne užiť.

S hudobnou kulisou a davom fanúšikov, ktorí nesklamali a aj po pandemickej prestávke sa k povzbudzovaniu vrátili.FOTOGALÉRIA I: BEŽCI A FANÚŠIKOVIA VYTVORILI VÝNIMOČNÚ ATMOSFÉRU
Pridal: Administrator, 09.09.2023

Svetelné efekty, ohňová šou, ale aj čipom zmeraný výkon presne na piatom kilometri. Aj taký bol Košický Nočný Beh. Na štart sa postavilo viac ako 1700 bežcov.

Najviac ich pochádzalo z východného Slovenska, no privítali sme tiež športovcov z Anglicka, Portugalska, Švajčiarska, Maďarska, Nemecka, Nórska či Česka. Najstarší bežec mal 79 rokov, najmladší 7 rokov.

Pozrite si oficiálnu fotogalériu podujatia.VIDEOREPORTÁŽ: KOŠICE NIGHT RUN ROZBEHAL VIAC AKO 1 700 BEŽCOV
Pridal: Administrator, 09.09.2023

Košice Night run po krátkej prestávke rozbehal metropolu východu.

Viac ako 1 700 bežcov si nenechalo ujsť deviaty ročník, ktorým spoznali nočné ulice Starého mesta z netradičného uhla. Pre niektorých účastníkov to bola na podujatí premiéra, iní už majú s Košice Night run bohaté skúsenosti.

Košice Night run sa uskutočnil prvýkrát po pandémii. Nadšenie bežcov umocňovala aj svetelná show, ktorá ich sprevádzala takmer na každom rohu.ENERGIA, KTORÚ KOŠICE NIGHT RUN VYTVÁRA, JE UNIKÁTNA
Pridal: Administrator, 09.09.2023

Na štart sa postavilo viac ako 1700 bežcov, povzbudzujúcich bolo niekoľkonásobne viac.

Deviaty ročník prestížneho Košického Nočného Behu absolútne pobláznil metropolu východu. Na trati sa v piatok (8.9.) po troch rokoch stretli profesionálni i rekreační bežci, ostrieľaní maratónci aj zvedavé deti. Všetci mali spoločný cieľ: beh si hlavne užiť.

S hudobnou kulisou a davom fanúšikov, ktorí nesklamali a aj po pandemickej prestávke sa k povzbudzovaniu vrátili.9. ROČNÍK KOŠICE NIGHT RUN POZNÁ SVOJICH VÍŤAZOV
Pridal: Administrator, 08.09.2023


Historické centrum metropoly východu dnes večer patrilo bežcom a fanúšikom. Pri Dolnej bráne o 20.00 hod. odštartoval deviaty ročník prestížneho bežeckého podujatia Košice Night Run.

Víťazom na 10-kilometrovej trati sa stal Ludvig Herich z klubu Running Pešiaci a s časom 33:03.

V ženskej kategórii zvíťazila Denisa Baluchová z klubu STG Krompachy s časom 39:31.KOŠICE NIGHT RUN 2023 - ONLINE VÝSLEDKY
Pridal: Administrator, 08.09.2023

Košický Nočný Beh bude dokonalou bodkou za letnými prázdninami aj prvým školským týždňom. 9-ty ročník štartuje o 20-tej na Hlavnej ulici, pri Dolnej Bráne. Priebežné výsledky môžete sledovať online na webe časomiery.


KOŠICKÝ NOČNÝ BEH SI VYŽIADA AJ DOPRAVNÉ OBMEDZENIA
Pridal: Administrator, 08.09.2023

9. ročník Košického Nočného Behu dnes ovplyvní aj dopravu v metropole východu. V čase od 19.30 do cca 22.00 dôjde k úplnej uzávere týchto ulíc: Hlavná (obojsmerne), Vrátna, Alžbetina, Mäsiarska, Poštová, Kováčska, Pri Miklušovej väznici, Hrnčiarska, Mestský Park, Mlynská, Orlia, Zvonárska.

Ulice budú v uvedenom čase pre automobilovú dopravu neprejazdné. Na bezpečnosť a plynulosť cestnej premávky, ale aj bezpečnosť bežcov, budú dohliadať príslušníci polície. Vzhľadom na očakávanú vysokú účasť bežcov, ale aj návštevníkov polícia v tejto súvislosti vyzýva nielen účastníkov cestnej premávky, ale aj ostatnú verejnosť, aby zvýšili pozornosť a rešpektovali pokyny organizátorov i policajtov.KOŠICE BUDÚ V PIATOK PATRIŤ NOČNÝM BEŽCOM
Pridal: Administrator, 06.09.2023

Ak sa stále pohrávate s myšlienkou registrácie, presvedčí vás možno fakt, že počet prihlásených na Košice Night Run sa už blíži k dvom tisíckam.

Košický Nočný Beh má mimoriadne dôležité miesto nielen u športovcov, ale aj u všetkých, ktorí sa chcú zabaviť. Už tento piatok (8.9.) napíše svoj 9. ročník, ktorého súčasťou by ste mali byť aj vy. Milovníci športu a dobrej nálady sa stretnú o 20.00 hod. pri Dolnej bráne.

Zaujímavá trať vedúca historickým centrom Košíc bude mať 10 km, novinkou tohto ročníka je však aj jej 5,5 km verzia, ktorá je vhodná pre menej zdatných bežcov i deti. Hudobné pódiá, svetelné efekty, živé kapely či popredných dídžejov však možno stretnúť po celej dĺžke. Okrem ukážkovo zvládnutej organizácie, o ktorú sa každoročne stará Rádio Košice, je Košický Nočný Beh veľkým lákadlom aj pre povzbudzujúcich.ZABEHNITE SI PO LETENKY DO VARŠAVY
Pridal: Administrator, 28.08.2023

Tak ako sa Košice Night Run vracia do košických ulíc po prestávke spôsobenej pandémiou, tak sa aj Letisko Košice opäť hrdo hlási ako partner tohto exkluzívneho bežeckého večera.

Zástupca výkonného riaditeľa pre financie a člen predstavenstva letiska Košice Tomáš Jančuš: "Máme veľkú radosť z toho, že Košice Night Run je späť, a že môžeme byť súčasťou jeho pokračovania. Košický nočný beh je dlhodobo príkladom skvelo zorganizovaného podujatia, ktoré prináša všetkým bežcom i fanúšikom nezameniteľný zážitok. Takýchto podujatí potrebujeme v Košiciach čo najviac, aj s ohľadom na zvyšovanie atraktivity mesta ako turistickej destinácie."

Ako sa na správneho partnera patrí, košické letisko neprichádza s prázdnymi rukami. Tomáš Jančuš dodáva: "V priebehu posledných mesiacov evidujeme aj vďaka spolupráci s Rádiom Košice rapídny nárast záujmu o víkendové pobyty vo Varšave. Varšava má v sebe niečo magické a pre tento rok bola dokonca vyhlásená ako najlepšia turistická destinácia v Európe. Preto sme sa rozhodli trom vyžrebovaným bežcom zo štartového poľa venovať po dve letenky z Košíc do Varšavy na palube LOT Polish Airlines. Podmienkou samozrejme je, aby dobehli na svojej trati aj do cieľa :-)"PREZENTÁCIA BEŽCOV BUDE V KOŠICKOM CASSOVARE
Pridal: Administrator, 23.08.2023

Registrácie pribúdajú, Košický Nočný Beh sa blíži. Dôležitou podmienkou pre registrovaných bežcov je aj absolvovanie prezentácie, kde si prevezmete štartové číslo s čipom, technické tričko a štartovací balíček.

Prezentácia bežcov sa uskutoční v košickom Cassovare na prízemí, v stredu a vo štvrtok 6. - 7.9.2023 od 9.00 do 20.00 a v deň behu, 8.9.2023 od 9.00 do 16.00.

Pozor! Bez štartového čísla nebude bežcom štart umožnený.VYHRAJTE ŠTARTOVNÉ PRE SEBA AJ PRIATEĽOV
Pridal: Administrator, 21.08.2023

Košický Nočný Beh sa blíži, nevyčkávajte s registráciou, počet bežcov je limitovaný. Všetky informácie nájdete na našom webe aj Facebooku, no skúsiť šťastie a vyhrať registračné číslo môžete aj na Instagrame, kde nás nájdete ako @kosice_night_run

Staňte sa fanúšikom Košice Night Run, zapojte sa do súťaže a vyhrajte štartovné pre seba aj svojho bežeckého partnera/partnerku. Po behu nás nezabudnite označiť!PREDĹŽILI SME ZVÝHODNENÉ ŠTARTOVNÉ
Pridal: Administrator, 20.08.2023

Košický Nočný Beh bude dokonalou bodkou za letnými prázdninami aj prvým školským týždňom. Kto chce mať miesto na štarte isté, je zaregistrovaný už dávno. Urobilo tak už viac ako 1000 z vás, čím sa potvrdilo, že bežci Košice Night Run sú disciplinovaní v každom smere. Na všetkých sa tešíme!

Kto s registráciou ešte váha z akýchkoľvek dôvodov, toho zaiste poteší, že sme predĺžili zvýhodnené štartovné do 27.8.2023. Máte tak týždeň k dobru, ak ste sa stále nerozhodli. My vám síce miesto držíme, no počet bežcov je limitovaný. Štartovné je do 27.08.2023 vo výške 25,- €.

DO ŠTARTU KOŠICE NIGHT RUN OSTÁVA MENEJ AKO MESIAC
Pridal: Administrator, 17.08.2023

Každý zaregistrovaný bežec automaticky získava tričko, medailu a ďalšie atraktívne ceny od partnerov podujatia. Pre vysoký záujem predlžujeme možnosť zvýhodneného štartovného až do 27.8.2023.

Na štart Košického Nočného Behu sa postavia stovky bežcov, aby si 8.9.2023 presne od 20.00 hod. vychutnali jedinečnú trať. To všetko za vrúcneho povzbudzovania fanúšikov obľúbeného podujatia, ktorého hlavným organizátorom je Rádio Košice. Beh historickým centrom Košíc ponúkne atraktívnu 10-km trať (10K), ktorá vedie úzkym centrom metropoly východu. Novinkou deviateho ročníka je možnosť odbehnúť si aj 5,5 km. Popri trati nebudú chýbať hudobné pódiá a hudba, ktorá športovcov motivuje k lepším výkonom a krajším zážitkom.MEDAILA PRE KAŽDÉHO
Či už sa na obľúbený Košický Nočný Beh chystáte ako profesionálny alebo rekreačný bežec, v cieli bude okrem dobrého pocitu z výkonu športovcov spájať aj medaila. 9. ročník prináša originálny dizajn, ktorým si obohatíte vašu zbierku alebo započnete novú.ZAŽITE ORIGINÁLNY KOŠICE NIGHT RUN, VYCHUTNAJTE SI JEDINEČNÚ TRAŤ
Pridal: Administrator, 21.07.2023

Košický Nočný Beh ovládne historické centrum metropoly východu už v septembri. Po pandemickej prestávke prichádza aj s novinkou. Akú trať si vyberiete?

Na trati vás bude okrem spoločného cieľa spájať aj originálne tričko v novom dizajne, ktoré automaticky získava každý jeden účastník behu.